Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Vrh B

Date of birth: 22.10.2009

 

M: Ubaya Zonabulls

F: Rapunzellin Wildlands Billy

 

Bingo of Kengi´s Home - BA

Baldessarini of Kengi´s Home - SK

Big Boss of Kengi´s Home - CZ

Beautyful Lady of Kengi´s Home - CRO

Butterfly of Kengi´s Home - SK

 

Bingo of Kengi´s Home

Tento náš malý krpček so srdiečkom na boku žije so svojou rodinkou v Bratislave, kde sa mu venujú dve, teraz už dospievajúce deti, takže o zábavu má postarané. 

 

Z Binguška nám vyrástol krásny hladkosrstý JRT a veselý rodinný spoločník.

Bingo of Kengi´s Home

 

Baldessarini

Baldessarini of Kengi´s Home


Baldy sa dostal do rodinky, ktorá žije v Poprade. Vtedy sa stal kamarátom Sáry, ktorá sa mu aktívne venovala a z Baldyho sa stal náš tatranský skokan. 

 

Jeho aktívnu povahu využili na šport, v ktorom je veľmi úspešný. 

 

Vastne celý tento vrh je asi najaktívnejší z našich vrhov. A táto "diabolská" povaha im priam srší z pohľadu :)

 

 

 

BIG BOSS

Big Boss of Kengi´s Home

Odie to v živote veru mal trochu zložitejšie. Najprv sa dostal do úžasnej rodinky s deťmi, kde však už mali jedného dospelého psa plemena Cane Corso a tomu sa predstava nového člena rodiny nepozdávala. Po niekoľkých neúspešných pokusoch skamarátiť týchto dvoch sme nakoniec uznali, že bude vhodnejšie Odiemu nájsť novú rodinu. 

 

Dostal sa teda k mojej kamarátke, no tá si po čase uvedomila, že JRT predsalen nie je labrador, na ktorého bola dovtedy zvyknutá a tiež uznala, že tento divoch je nad jej sily. Odie sa opäť vrátil domov. Kamarátka odcestovala nakoniec žiť do zahraničia, takže v konečnom dôsledku bolo lepšie, že sme sa takto rozhodli skôr ako ešte čakať a dúfať, že sa jeho povaha zmierni.

 

Nakoniec sa na Odieho ozvala veľmi milá pani, ktorá má doma viacero psíkov a aktívne sa im venuje. Toto bol jeho osud a sen, dostať sa presne sem. Je to pre neho raj na zemi, kde sa môže dosýtosti vyblázniť. Venujú sa tiež agility, canicrossu a mnohým ďalším aktivitám.

Beautyful Lady

Beautyful Lady of Kengi´s Home

Lady mala od začiatku šťastie. Napísala mi veľmi milá rodinka z mesta v Chorvátsku, ktoré sa volá Sisak. Bola pre nich priam splneným snom. Veľmi túžili po presne takomto JRT, s ktorým si založia svoju malú rodinnú chovateľskú stanicu. 

 

 

A tak sme sa dohodli a jedného krásneho zasneženého dňa si po slečnu prišli. Strávili sme rozprávaním takmer celý deň a Lady im robí radosť doteraz, čo je vidieť aj na ich stránkach, ktoré nájdete tu >>

 

Lady chodila po výstavách a krásne obohatila chovateľskú základňu ich krajiny. Sme veľmi radi, že sme sa na tomto progrese mohli podieľať :)

 

Butterfly of Kengi´s Home

Žiaľ, v tejto časti musím skonštatovať a priznať, že aj ja som sa vďaka svojej naivite stala obeťou množiteľov.

 

Zavolal mi pán, bol veľmi milý, vraj majú doma fenku, na ktorej obchovbali šteniatka bez PP, ale následne zistili, že urobili chybu a chcú si kúpiť už fenku s PP, tú druhú dať kastrovať a s mojou chodiť po výstavách.

 

Vedel presne ako to chodí, vedel, že stačí jedna výstava na uchovnenie a zaprisahával sa, že si uvedomil aká bola chyba mať ten jeden vrh a že by sa chovu chcel venovať na profesionálnejšej úrovni.

 

Lenže boli to všetko iba klamstvá, žiaľ..

 

Aj napriek tomu, že podpísal zmluvu, kde sa zaviazal nemnožiť žiadne šteniatka bez PP, že sa vystavuje riziku zo strany klubu a súdu. Nedvíhal mi telefón a ako sme o tom neskôr kominukovali s viacerými ľuďmi, nebola som jediný chovateľ, ktorého pán takto oklamal a nekomunikoval a dokonca keď sa našich psíkov zbavoval, nám ich vrátiť nechcel. 

 

Bolo to stretnutie s veľmi zlým človekom a ja dúfam, že už takého človeka nikdy nestretnem, alebo že to dokážem vycítiť.

 

Na nových majiteľov psíkov si dávam záležať, hlavne feniek, aby takto neskončili. 

 

Butterfly, Teba prosím o odpustenie, anjelik :(